Ga naar inhoud
ALPENSATTEL
0
Zomersale eindigt:
0 Tage 15 Std 56 Min 2 Sek
Bespaar nu
  • Gratis ruilen
  • Levering in 1–3 dagen
  • 30 dagen retour

Halloween
Sale

Tot 60% korting, bundels met gratis producten en nog eens 15% extra met de code HORROR15

HORROR15
Bekijk de aanbiedingen

Aanbieding eindigt over

02Dagen 16Uur 56Min 02Sec

Halloween bundels

Zo bespaar je dubbel:

  1. 1Kies een bundel
  2. 2Kies je maat
  3. 3Vul HORROR15 in bij het afrekenen

De gratis producten komen automatisch in je winkelwagen.

Meest gekozen
PolarTherm Winter Handschoenen 2.0Premium Thermo Handschoenen 3.0Thermische Hoed GratisFiets nekwarmerGratisJE BESPAART89,91€

Alle-weer bundel

Thermo 3.0 + PolarTherm 2.0, met gratis muts & sjaal

+ Muts gratis+ Sjaal gratis

79,97€Losse waarde 169,88€
Naar de aanbieding
Hoogste besparing
Alpensattel Rainshield - Waterdichte regenjasFleece ZipperPolarTherm Winter Handschoenen 2.0Thermische Hoed GratisJE BESPAART199,85€

Weerbestendige bundel

Rainshield regenjas + Fleece Zipper + PolarTherm 2.0, met gratis muts, sjaal & sokken

+ Muts gratis+ Sjaal gratis+ Sokken gratis

149,97€Losse waarde 349,82€
Naar de aanbieding
Bundel · 3 delen
Thermo SetPremium Thermo Handschoenen 3.0Thermo SokkenGratisJE BESPAART79,94€

Thermo-bundel

Thermo 3.0 + thermo-ondergoed, met gratis thermosokken

+ Thermosokken gratis

99,97€Losse waarde 179,91€
Naar de aanbieding

Los kopen

Premium Thermo Handschoenen 3.0Fiets nekwarmerGratis

Thermo 3.0

Warm tot 0 °C, met een gratis sjaal

+ Sjaal gratis

39,97€Losse waarde 79,94€

Je bespaart 39,97€ ten opzichte van de losse waarde

Naar de aanbieding
PolarTherm Winter Handschoenen 2.0Fiets nekwarmerGratis

PolarTherm 2.0

Warm tot -10 °C, met een gratis sjaal

+ Sjaal gratis

49,97€Losse waarde 89,94€

Je bespaart 39,97€ ten opzichte van de losse waarde

Naar de aanbieding
3 paar
Thermo Sokken3 VOOR 21 PAAR GRATIS

Thermosokken 3 voor 2

3 paar thermosokken, waarvan één gratis

+ 1 paar gratis

49,94€Losse waarde 74,91€
Naar de aanbieding
  • Gratis maat ruilen
  • Levering in 1–3 werkdagen
  • 30 dagen retour

Uitstekend op Trustpilot

Dit zeggen onze klanten

Precies goed bij kou

Warm, comfortabel en niet te dik. Precies goed voor langere ritten bij kou.

Elias

Precies wat je in de winter nodig hebt

Superbequem, licht en warm – precies wat je in de winter nodig hebt.

Andreas W.

Maat past perfect

De maat past perfect. De bewegingsvrijheid blijft behouden en de handen blijven warm.

Leon

Goede grip op het stuur

Ik gebruik de handschoenen regelmatig in de winter. Zeer aangenaam om te dragen en goede grip op het stuur.

Matteo

Goud waard in de winter

De handschoenen zijn in de winter goud waard. De Thermo handschoen is warm genoeg tot bijna 0°C.

Benjamin

Warme handen tot -8°C

De PolarTherm winterhandschoen, door mij getest tot -8°C: ook hier warme handen.

Benjamin

Zitten goed, voelen hoogwaardig aan

De handschoenen houden mijn handen ook bij koude ritten aangenaam warm. Ze zitten goed en voelen hoogwaardig aan.

Noah

Top handschoenen

Top handschoenen voor een topprijs met topservice.

Jörg

Warm, ook bij wind

Ook bij wind blijven mijn handen aangenaam warm. Heel nuttig in de winter.

Finn

Swipe voor meer →

Welke past bij jou?

Thermo 3.0 PolarTherm 2.0
Ideaal voor
Herfst & tussenseizoenEcht koude dagen
Warm tot
0 °C-10 °C
Weerbescherming
Waterafstotend & winddicht100% waterdicht8.000 mm waterkolom
Isolatie
ThermoCore Fleece15% dikkerThermoCore Fleece+ 3M-isolatie
Bijzonderheid
Geschikt voor touchscreens2 cm langere manchetGeschikt voor touchscreensKlittenbandsluiting, 2 cm langere manchet
Zichtbaarheid
Reflecterende strepenReflecterende strepen
Maten & kleuren
S–XXXLNeon & zwartS–XXXLNeon & zwart
Prijs
vanaf 39,97€met HORROR15 vanaf 33,97€vanaf 49,97€met HORROR15 vanaf 42,47€
Naar de aanbiedingen ↑
800.000+klanten rijden met Alpensattel
Trustpilot: Uitstekend
BILD Top Outdoor Marke 2026

Maattabel handschoenen

Breedte van de handpalm net onder de vingers.

MaatHandpalmbreedte
Stot 8,3 cm
M8,4 – 8,8 cm
L8,9 – 9,9 cm
XL10,0 – 11,0 cm
XXL11,1 – 12,6 cm
XXXLvanaf 12,7 cm

Past het niet? Ruilen voor een andere maat is gratis.

Alleen tot zondag 23:59

Daarna stopt HORROR15.

00DAGEN00UUR00MIN00SEC
Pak nu de aanbieding

Veelgestelde vragen

Geldt de code HORROR15 ook voor de bundels?

Ja. HORROR15 geldt voor de hele shop, ook voor alle bundels. Vul de code gewoon in bij het afrekenen.

Welke maat heb ik nodig?

Meet de breedte van je handpalm net onder de vingers en vergelijk die met de maattabel hierboven. Past het niet, dan is ruilen voor een andere maat gratis.

Hoe krijg ik de gratis artikelen?

De gratis artikelen zitten in de bundel en komen automatisch in je winkelwagen.

Hoe snel is mijn bestelling er?

Bestellingen tot 16.00 uur versturen we dezelfde dag met DHL. Meestal is je pakket er binnen 1–3 werkdagen.

Kan ik retourneren of ruilen?

30 dagen retourrecht en gratis maat ruilen, eenvoudig via ons retourportaal.

Winkelwagen
Je winkelmandje is gereserveerd voor 05:00 min
Verzending
4,90€
Totaal
4,90€
Jouw 5% cashback 0,00€
30 dagen retourrecht
2 jaar garantie
Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Juridisch
Hey, je komt blijkbaar uit !